Ostukorv

Ostukorvis tooteid ei ole

Privaatsuspoliitika

Veebipoe www.arisees.ee isikuandmete vastutav töötleja on Arisees OÜ (registrikood  12543608) asukohaga Ilmatsalu 26a-12, Tartu, 50412 Tartumaa, tel +372 50 46 840 ja e-post info@arisees.ee

Arisees OÜ kasutab isikuandmeid, mis on vajalikud klientide tellimuste haldamiseks.

Milliseid isikuandmeid töödeldakse

  • nimi, telefoninumber ja e-posti aadress
  • kauba kohaletoimetamise aadress
  • pangakonto number

Mis eesmärgil isikuandmeid töödeldakse

Arisees OÜ kogub ja kasutab isikuandmeid, mis on vajalikud klientide esitatud tellimuste täitmiseks.

Pangakonto numbrit kasutatakse kliendile maksete tagastamiseks.

Õiguslik alus

Isikuandmete töötlemine on vajalik juriidilise kohustuse täitmiseks.

Volitatud töötlejad, kellele isikuandmed edastatakse

Nimi, telefoninumber ja e-posti aadress edastatakse kliendi poolt valitud transporditeenuse pakkujale. Kui tegemist on kulleriga kohale toimetatava kaubaga, siis edastatakse lisaks kontaktandmetele ka kliendi aadress.

Kui veebipoe raamatupidamine toimub teenusepakkuja poolt, siis edastatakse isikuandmed teenusepakkujale raamatupidamistoimingute tegemiseks.

Isikuandmeid võidakse edastada infotehnoloogia teenuste pakkujatele, kui see on vajalik veebipoe funktsionaalsuse või andmemajutuse tagamiseks.

Klientide isikuandmed salvestatakse Eestis paiknevates serverites, millele on ligipääs Arisees OÜ ja volitatud serveriteenuse pakkuja Zone Media OÜ töötajatel.

Arisees OÜ edastab maksete teostamiseks vajalikud klientide isikuandmed Montonio makselahenduse volitatud töötlejale.

Turvalisus ja andmetele ligipääs

Arisees OÜ rakendab asjakohaseid füüsilisi, organisatsioonilisi ja infotehnilisi turvameetmeid, et kaitsta isikuandmeid juhusliku või ebaseadusliku hävitamise, kaotsimineku, muutmise või loata juurdepääsu ja avalikustamise eest.

Isikuandmete edastamine veebipoe volitatud töötlejatele (nt transporditeenuse pakkuja ja andmemajutus) isikuandmete töötlemine toimub veebipoe ja volitatud töötlejatega sõlmitud lepingute alusel. Volitatud töötlejaid on kohustatud tagama isikuandmete töötlemisel asjakohased kaitsemeetmed.