Ostukorv

Ostukorvis tooteid ei ole

Kuidas osta?

Tellimine

 • Kõigi meie poolt pakutavate kaupade kohta leiate täpsustavat infot ja pilte erinevate kategooriate menüüdest. Sobiva toote leidmisel klikkige selle juures olevale lingile “Lisa ostukorvi”.
 • Ostukorvi sisu saate kontrollida lehe parempoolses ülaservas. Toote kogust saab ostukorvis muuta + või – märgiga või kirjutades sobiv number  valgesse kastikesse.
 • Kuniks kaup on Tellija ostukorvis ja ostuprotsess on lõpetamata, on see saadaval ka kõigile teistele klientidele. Kui jääte oma ostusoovile kindlaks, tuleb vormistada ost. Selleks vajutage nupul „Kassa“.
 • Sealt suunatakse Teid edasi lehele, kus on tarvis sisestada vajalikud kontaktandmed ning valida kohaletoimetamise viis. Ostja andmete kaardil tuleb täita kõik väljad. Kui tellite kauba firmale, siis täitke lahtrid firma andmetega. Mida täpsem info kaardil on, seda kindlam, et pakk kindlasti Teieni jõuab!

Tarneaeg

 • Kui kaup on laos, siis on toote tarneaeg kuni 7 tööpäeva.
 • Kui kaup on tellimisel, siis on toote tarneaeg kuni 30 tööpäeva.

Maksevõimalused

Pangalingid

Swedbank, SEB Pank, Danske Pank, Nordea Pank, LHV Pank. Tellimuse kinnitamisel kuvatakse ekraanile tellimusarve. Pangalingiga tasumiseks vajutage pangalingi ikoonile. Koopia arvest saadetakse ka teie e-posti aadressile juhuks kui soovite tellimuse eest tasuda hiljem.

Krediitkaardimakse (Visa, MasterCard)

Peale tellimuse vormistamist suunatakse klient makse sooritamiseks Maksekeskus.ee turvalisse keskkonda. Seal on eeltäidetud maksekorraldus, kus on kirjas tasumisele kuuluv summa. Peale kaardinumbri, turvakoodi (3 numbriline kood kaardi tagaküljel) ning kaardi kehtivusaja lõpu sisestamist autoriseerib Maksekeskus.ee tehingu kliendi pangas.

Kaardiandmete küsimisel kasutatakse SSL-turvaprotokolli ning MasterCard SecureCode ja Verified by Visa turvaprogramme, mis tagavad selle, et vahetatavat informatsiooni ei saa kõrvalised isikud pealt kuulata ega muuta.

Pangaülekanne

Tellimuse kinnitamisel kuvatakse ekraanile tellimusarve. Koopia arvest saabub koheselt ka teie e-posti aadressile, et saaksite selle soovi korral välja trükkida ning tasuda endale sobival ajal pangaülekandega internetipangas või pangakontoris. Pangaülekandega tasumisel märkige selgitusse kindlasti tellimusarve number.

Kohaletoimetamine

Tellimustele alates 99 € on kohaletoimetamine TASUTA.

Omniva /3.50 €/-  Post24 pakiautomaadid on iseteeninduslikud postkontorid, mis on paigaldatud suurematesse kaubanduskeskustesse üle Eesti. Täpsem info https://www.post24.ee.

NB! Kui paki mõõtmed ületavad POST24 pakiautomaadi maksimum mõõtmeid, saadetakse kaup teile Kulleriga.

SmartPOST /3.50 €/ – SmartPOSTi pakiautomaadid on iseteeninduslikud postkontorid, mis on paigaldatud suurematesse kaubanduskeskustesse üle Eesti. Kauba kätte saamiseks saate ise valida Teile kõige sobivama pakiautomaadi. Täpsemat infot SmartPOSTi kohta leiate www.smartpost.ee.

NB! Kui paki mõõtmed ületavad SmartPOST pakiautomaadi maksimum mõõtmeid, saadetakse kaup teile Kulleriga.

Kullerteenus /5.00  €/ – on paindlike kättetoimetamis tingimustega teenus eraklientidest saajatele üle terve Eesti. Saajale helistatakse ette ja lepitakse kokku kättesaamiseks sobiv päev ja aeg (sõltuvalt piirkonnast kella 8.00-20.00ni).

Käest kätte – OÜ Arisees kaupade postitamine toimub Tartus. Nendega, kes soovivad kauba kätte saada Tartust, on võimalik kokku leppida paki kättesaamine käest kätte.

NB! Nädalavahetusel pakke teele ei saadeta.  Juhul kui esineb takistusi kauba saatmisel, teavitame Teid esimesel võimalusel kas e-maili või telefoni teel.

Tagastamisõigus

 • Kõikidele OÜ Arisees poest ostetud kaupadele kehtib  tagastamisõigus 14 päeva. Tagastamisõigus on loodud garanteerimaks seda, et saadetud kaup vastaks tellitule.
 • Tagastatav kaup peab olema kasutamata ja originaalpakendis.
 • Kauba tagastamiseks tuleb esitada meile avaldus e-posti aadressil info@arisees.ee 14 päeva jooksul alates kauba kätte saamisest.
 • Kauba tagastamine toimub kliendi kulul ja sel puhul esialgset transporditasu ei hüvitata (välja arvatud juhul kui tagastatud kaup ei vasta tellitule).
 • Kauba tagastamisel tuleb ostetud toode/tooted tagastada viivitamatult, kuid mitte hiljem kui 30 päeva jooksul.
 • Raha tagastatud toodete eest hüvitatakse teile viivitamatult, kuid mitte hiljem kui 30 päeva jooksul.
 • Tarbija tagastusõigus on sätestatud õigusaktidega ning ei ole Arisees veebipoest tellimise eripära.